Wybierz miasto ZAMKNIJ


Wybierz kategorię ZAMKNIJ


SzybkiRabatPl to pierwszy i jedyny w Polsce  system z wirtualną platformą zakupów rabatowych oferowanych w systemie franczyzowym. Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia dobro klienta. Od 2008 roku nieustannie wspieramy rynek marketingowy.  Długoletnie doświadczenie nauczyło nas, że w biznesie najważniejsze jest budowanie długofalowych relacji firmy z klientem, co wpływa bezpośrednio na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.Dzięki naszemu doświadczeniu stworzyliśmy również najbardziej efektywny nośnik reklamowy, który łączy reklamę tradycyjną w prasie, z reklamą w Internecie i w mediach społecznościowych.

Nasza platforma to połączenie prowadzenia własnego portalu zakupów rabatowych z „Gazetką z Rabatami w Twoim Mieście”, zawierająca kupony wydrukowane z  naszych serwisó zakupów rabatowych i innych portali

Dzięki ścisłej współpracy prasy i Internetu osiągnęliśmy sukces na miarę nowej ery mediów społecznościowych.

Połączenie mediów tradycyjnych, z Internetem oraz mediami społecznościowymi zagwarantowało nam dotarcie do szerokiej grupy docelowej, co z kolei przełożyło się na efektywność przekazu reklamowego wśród naszych klientów. 

Działamy na wielu płaszczyznach i wciąż się rozwijamy, aby w pełni sprostać Waszym wymaganiom. Jesteśmy wydawcą darmowej gazety z Rabatami, zajmujemy się sprzedażą powierzchni reklamowych w prasie i Internecie, ale przede wszystkim jesteśmy właścicielami kilku innowacyjnych portali min wezbon.pl oraz zupełnie nowej i przyszłościowej platformy rabatowej szyblirabat.pl,twojemiastopasji.pl przy pomocy, której zyski otrzymuje zarówno firma, jak i jej klient. Co więcej, wydajemy gazety rabatowe w nakładzie około 40 tys. egzemplarzy w stylu Twoje Miasto z SzybkimRabatem.PL, gdzie czytelnik może wyciąć kupon lub pobrać go ze strony i dzięki temu skorzystać ze zniżek w swoim mieście. Gazetka zawiera kupony  wydrukowane z serwisu zakupów rabatowych. Skutecznie realizujemy projekty zlecane nam przez małe i większe firmy oraz dbamy o ich zadowolenie i rozwój. 

Z nami małe firmy ujrzą światło dzienne, a duże wzbiją się na wyżyny, a klient osiągnie korzyści