Wybierz miasto ZAMKNIJ


Wybierz kategorię ZAMKNIJ


 

WSPÓŁPRACA PARTNERSTWA HANDLOWEGO

 

Nowy portal zakupów grupowych na rynku ogólnopolskim szybkirabat.pl zaprasza do współpracy firmy z regionu całego kraju

Twoje miasta z - oferta współpracy

SzybkiRabat.Pl jest pierwszą i jedyną w Polsce wirtualną platformą zakupów rabatowych oferowanych w systemie franczyzowym i partnerskim.

Nasza platforma to połączenie prowadzenia własnego portalu zakupów rabatowych z „Gazetką z Rabatem w Twoim Mieście ”, zawierająca kupony wydrukowane z serwisu zakupów rabatowych.

Połączenie mediów tradycyjnych, z Internetem oraz mediami społecznościowymi zagwarantowało nam dotarcie do szerokiej grupy docelowej, co z kolei przełożyło się na efektywność przekazu reklamowego wśród naszych klientów. 

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu stworzyliśmy najefektywniejszy nośnik reklamowy, który łączy reklamę tradycyjną w prasie, z reklamą w Internecie i w mediach społecznościowych.

Tysiące sprzedanych karnetów na Gokarty, usługi gastronomiczne, karnety na fitness, bieżnie, rowery, usługi hotelowe, bilard czy kręgle, to tylko garstka zadowolonych klientów portalu Naszego Portalu
Dzięki naszej platformie klienci portalu zwiększają obroty, zyskują nowych klientów, decydują o sprzedaży.

Dlaczego zakupy Rabatowe ?

Według badań CBOS ze stycznia 2011 r. (BS/5/2011) aż 76% respondentów podczas zakupów kierowała się ceną produktu.
Według badania „Monitor Promocji 2012”, przeprowadzonego w 2012 r. przez Monitor Promocji ARC Rynek i Opinia aż 88 proc. konsumentów przy wyborze produktu w sklepie sugeruje się ofertą specjalną! Najczęstszym typem promocji, z których korzystają konsumenci, są obniżki ceny produktu lub usługi (77%)! Polacy pokochali kupony rabatowe!
Firma E-creative Marketing Promocja Internet poszukuje partnerów biznesowych w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców przy tworzeniu ogólnopolskiej grupy medialnej, która wydaje portal szybkirabat.pl z „Gazetką z Rabatem w Twoim Mieście”

Dodatkowo Partner otrzymuje 2 dodatkowe projekty jakimi są TwojeMiastoPasji.PL , oraz LekarzeBezGranic.com.pl, a firmy z którymi nawiąża współprace pojawią się i będą mogły dać swoją wizytówkę w powszechnym spisie firm http://www.powszechnyspisfirm.pl/ i katalogu stron www
TwojeMiastoPasji.pl jest to nowoczesna strona internetowa zawierająca aktualne opinie na temat pizzerii, restauracji, dyskotek, kebabów, stołówek, pubów, barów, kawiarni, klubów, noclegów, siłowni oraz przegląd aktualnych wydarzeń. Pomagamy odnaleźć zgubione przedmioty. Za pośrednictwem portalu możesz znaleźć przedmioty do zakupu lub wymiany. 

Mając na względzie potrzeby – zarówno te małe jak i duże, przygotowaliśmy rzetelną opinie lokali i aktualny przegląd wydarzeń w nowym dynamicznym serwisie TwojeMiastoPasji.pl. 

Ogólnopolski serwis jest nowoczesnym portalem, który pozwoli ocenić, docenić oraz pomóc wybrać odpowiedni lokal oraz ofertę. Dzięki funkcjonalności portalu, z łatwością wybiorzesz ciekawe oferty z okolicy. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby strona była dopracowywana o nowe standardy, co pozwala na szybki jej rozwój. 

TwojeMiastoPasji to serwis który daje jako jedyny na polskim rynku okazję do porównania lokali, promocji, ofert i poznania opinii klientów. Konto w portalu jest w pełni darmowe i niezobowiązujące, więc w każdej chwili można je usunąć wraz ze wszystkimi danymi. TwojeMiastoPasji.pl pragnąc dotrzeć do jak największego grona odbiorców oraz wychodząc na przeciw potrzebom społeczności chce zgromadzić w jednym miejscu jak najwięcej opinii na temat lokali, siłowni, wydarzeń i innych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI